Jdi na obsah Jdi na menu
 


Les

 spooky-woods-1024x768.jpg

 

Les 

V lese budete lovit krev a maso , maso pro vlkodlaky a krev pro upíry.

Jak na to :

Každý napíše nějaký příběh nějaký si vmyslíte.

Např: ( Šel sem lesem a uslyšel sem nějaké zvuky kouknu se za strom a vidím tam člověka nepřemýšlím a hned se na něj vrhnu a kousnu mu do krku ...a saji všechnu krev! ) Tahle nějak jo? Čím více vět tím více krve nebo masa .

Počet :

1.věta-5vět...10 krve (masa).

5vět-10vět...20krve (masa).

10vět-20vět...50krve (masa).

20vět-více...60krve (masa).

Na lov můžete jen 1krát za den !!! Ale jestli máš něco co je +1,+2,+3, tak můžeš víckrát za den! 

+1...2 za den.

+2...3 za den.

+3...4 za den.

++ si vylepšíš u kováře!

 

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

upiry

(bella, 15. 2. 2013 18:14)

Libi se mi ta s kratkyma vlasama( upirka)

Lov

(Honzík.L, 12. 7. 2010 18:19)

Procházím se lesem a po chvilce uvidim partu puberťáckých lidí tak vilevituju na strom a pozoru ju je.když uvidím že usli potichu sem slez a jednomu po druhém sem visál krev potom sem po nich uklidil les protože se chovoli jako prasata.Šel sem dál a potkal sem dalšího uppíra(bohužel zlého)a začalo to.On po mě skočil a já uhnul a on spadnul na zem,potom vstal a já vilevitoval a začal ssem ho kopat do obličeje.Potom sem sletěl a visál mu krev.Potom sem šel dál a potkal sem kamaráda a kamarádku tak sme šli spolu.a najednou višel modrý úplněk a kamarád se proměnil v vlkodlaka a zaůtočil na mě a kamarádku.abiste věděli proč zaůtočil on totiž modrý úpněk má moc že vlkodlaky ovládne.A my sme mu nechtěli ublížit tak sme ho svázali a šli dom ráno bil zas normální a šli sme všichni do školi

Re: Lov

(ŘEDITELKA, 12. 7. 2010 18:54)

Ahoj Honzík.L
moc krásný příběh si v tom lese zažil za tak krásný zážitek získáváš 50krve ! tak si to vychutnej měj se ! a lov dál ! :)