Jdi na obsah Jdi na menu
 


Hřbitov

c099431f06_257891_o2.jpg

 Hřbitov!

Tady na hřbitově si budete vydělávat zlato !

jak na to:

Tady je to stejný skoro jak v Lese akorát budete vyprávět různé příběhy cestou na hřbitov.

Např: ( Šel sem na hřbitov ale cestou sem se zastavil ve městě pak sem si šel pokecat s hráčama a pak sem šel pracovat na hřbitov.) Takhle prostě zase čím více vět tím více zlata.

Počet:

1.věta-5.vět...15zlata

5.vět-10vět...30zlata

10.vět-20vět...50zlata

20.vět-více...100zlata

 Na hřbitov můžete jen 1krát za den!!!

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Blood inducement - If you fancy distinguish more

(AsmesseUnreavy, 11. 10. 2018 13:33)

Compression est comment dur votre sang pousse contre les parois de vos arteres lorsque votre coeur sentiment pompe le sang. Arteres sont les tubes qui transportent perseverent b gerer offre sang loin de votre coeur. Chaque temps votre manque de sensibilite bat, il pompe le sang par vos arteres a la prendre facilement de votre corps.
https://www.cialispascherfr24.com/comment-acheter-du-cialis-sur-internet/

pomoc

(Ja nevim kdo, 18. 6. 2013 13:50)

prosím pomoste mi ja se zkousela registrovat ale nejde to
nikdo mi neodepisuje

jak se mam zaregistrovat???

(mischa, 4. 7. 2012 20:29)

?????????????????????????????

Práce

(Honzík.L, 20. 7. 2010 19:51)

Procházím se po hřibotově a najednou na mě nějaký muž zvolá :Hej Mladej chceš si vidělat nějaký prachy a já na to :proč ne.Tak jdu k němu a zeptám se ho :a co máte za práci a on odpoví :zabíjení zombie a tak mu odpovím :dobře mí zbraně sou jaký ??a on řekne :ty sám a tak mu dopovím tak dobře uvidím první zombie a zašlápnu ho do země to samé s těmi ostatními a potom řekne te chlápek :ty ses nechal napálit a uteče aniž bi mi dal prachy a já se najednou ocitnu ve své posteli a zjistím že se mi to jen zdálo a tak se obléknu a du za kamarádkou.Potom se spolu procházíme po tržišti a já uvidim parádní oblečení a tak si ho koupím.Potom si zvpomenu že musím domů a tak du domů a vindám z ledničky sklenici a pet lahev ve které je kre.Krev si naliju do skleničky a vipiju jí.potom du do obchodu a koupím si novou krev.A potom du znovu na hřbitov kde pracuji
KONEC

upiri na hrbitove

(bela, 14. 5. 2010 16:58)

Většina z nás o upírech slyšela, pro jistotu si ale shrňme fakta. Za upíra je považována bytost, která v noci vstává ze svého hrobu a pod rouškou tmy se vkrádá k lidem, aby jim z krční tepny sála teplou krev a prodloužila si tím život. Kousnutí lidé se potom sami mohou v upíra proměnit. Upír má dva špičaté zuby, neodráží se v zrcadle, nevrhá stín, bojí se slunečního světla, křížů, svěcené vody, stříbra a česneku. Spí ve svém hrobě nebo v rakvi, kterou má naplněnou hlínou ze svého hrobu, což pro něj představuje spojení se záhrobím. Podle některých legend se umí proměnit i ve vlka nebo netopýra, má nadlidskou sílu a hypnotické schopnosti. Je to jeden z nejmocnějších tvorů temnot a rovnat se mu může už jen maximálně vlkodlak.

Re: upiri na hrbitove

(ŘEDITELKA, 14. 5. 2010 17:51)

Ahoj Belo,díky za příběh získala si 50zlata,máš to napsaný v žebříčku a v přehled hráčů,díky moc za tvojí pomoc na hřbitově měj se hezky zas někdy přídi mi pomoct ! :) ahoj!